główna  | o zajęciach  | ceny zajęć  | kontakt i zapisy

 

igitur.pl - muzyka i języki obce Czy zastanawiałeś się kiedyś, jakie korzyści płyną z dobrej znajomości języka? Lepsza praca? Wyższe wynagrodzenie? A może coś jeszcze... Dzięki językom obcym Ty lub Twoje dziecko rozszerzy zasób słów rodzimego języka, pozna wielu wspaniałych ludzi na całym świecie, odbędzie pasjonujące podróże bez zakłopotania płynącym z każdej strony potokiem niezrozumiałych słów.

O mnie:

Jestem rodowitą Rosjanką, absolwentką filologii rosyjskiej na Państwowym Uniwersytecie w Samarze. Studia magisterskie ukończyłam z wyróżnieniem. Już podczas studiów moją pasją stał się język polski. To dzięki niemu mogłam zwiedzić tę część Europy i poszerzyć swoje horyzonty. Od wielu lat zgłębiam język niemiecki, posiadam certyfikat Instytutu Goethego na poziomie zaawansowanym - C1. Znam też język chiński, co potwierdziłam certyfikatem Instytutu Konfucjusza na poziomie HSK3.
Mam kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu języków obcych. Ukończyłam kurs pedagogiczny i odbyłam praktyki w szkole podstawowej i średniej.

Czego uczę:

Język rosyjski słynie ze swego piękna i melodyjności. W nim zostały napisane wybitne dzieła literatury światowej: Wojna i Pokój, Zbrodnia i kara, Mistrz i Małgorzata, i wiele, wiele innych. Ale znajomość języka rosyjskiego ma również wymiar praktyczny. Coraz częściej pracodawcy oczekują znajomości chociaż by podstaw tego języka. Jestem rodowitym mówcą języka rosyjskiego, więc możesz liczyć na najwyższy poziom nauczenia i doskonałą wymowę.

Język niemiecki w obliczu integracji europejskiej i otwarcia granic wydaje się wyjątkowo dobrym wyborem. Częste kontakty handlowe, wyjazdy turystyczne do Niemiec, Austrii i Szwajcarii, ogrom dokumentacji technicznej po niemiecku, a także piękno klasycznej literatury niemieckiej sprawiają, że współcześnie język niemiecki jest coraz częściej wybierany przez uczących się. Języka niemieckiego uczę się od wielu lat, posiadam certyfikat Instytutu Goethego.

Zapraszam Cię do rozpoczęcia nauki razem ze mną. Jestem cierpliwym i wyrozumiałym nauczycielem. Moje zajęcia są dynamiczne i odbywają się w miłej atmosferze. Spróbuj! I jeszcze jedno: w zajęciach uczestniczy też kotka Masza :)

Katja Gola

© igitur.pl